Föremål som liknar pall
6173 Pallar
2 st. Höjd: 43-75 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 maj 2024
6178 Pall
Teak. Höjd: 40 cm Längd: 56 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 maj 2024
5120 Pall
Gustaviansk stil. Höjd: 50cm
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
4231 Fotpall
Rotting. Diameter: 30 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 22 april 2024
4308 Kökspall
1950-tal, slitage. Höjd: 60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
9076 Fotpall
Rokokostil. Längd: 31 cm, djup: 31 cm, höjd: 17 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2024
9154 Pallar
2 st, bemålat trä. Höjd: 45-66 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2024
8172 Kökspall
Såld: 500 kr
Såldes den 1 april 2024
7261 Pall
Furu. Bredd: 70 cm, djup: 26 cm, höjd: 33 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 25 mars 2024